Search

Wieńce i kwiaty

Od początku swojego istnienia Zakład Pogrzebowy Credo z Gdańska zawsze zwracał szczególną uwagę na zapewnienie Klientom najpiękniejszych kompozycji kwiatowych na pogrzeb. Wiemy, że jest to ważna kwestia, dlatego realizację wieńców, wiązanek oraz innych form florystycznych zlecamy profesjonalnej kwiaciarni. Współpracujemy z takimi kwiaciarniami, o których wiemy, że swoją pracę wykonują z pasją, a w każdą kompozycję wkładają całe serce. To konieczne, bo kwiaty zawsze były szczególnym sposobem na wyrażenie uczuć w czasie ostatniego pożegnania.

 

wieniec pogrzebowy

 

Kwiaty na pogrzeb

Firma Credo – poprzez zaufane kwiaciarnie – oferuje swoim Klientom kwiatowe dekoracje pogrzebowe, które są godnym uczczeniem pamięci zmarłych. Proponujemy rozwiązania zawsze wyrafinowane i eleganckie, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dzięki kompozycjom kwiatowym na pogrzebie można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki florystycznej. To wspaniały sposób, aby oddać hołd pamięci zmarłych bliskich, wyrażając im naszą wdzięczność w języku kwiatów.

Zamówione kwiaty, stroiki, wiązanki oraz wieńce dowozimy na czas pogrzebu do kościoła lub kaplicy. Następnie, po zakończeniu nabożeństwa, przewozimy na konkretny cmentarz, gdzie oczekują na ceremonię żałobną nad grobem.