Search

Transmisje na żywo

Nasi Klienci w rozmowach z przedstawicielami naszej firmy wielokrotnie przedstawiali swoje sugestie i prośby związane z ułatwieniem udziału w uroczystościach żałobnych. Prośby takie otrzymywaliśmy zarówno od osób w sile wieku, mieszkających za granicą, jak i od tych, które borykają się z ograniczeniami spowodowanymi stanem zdrowia czy też – zwłaszcza w przypadku pandemii COVID-19 – należących do grup wysokiego ryzyka zdrowotnego.

Wychodzimy naprzeciw wszystkim tym prośbom i sugestiom udostępniając rodzinom wyjątkowego rodzaju transmisje online z pogrzebów organizowanych przez zakład CREDO.

Jest to usługa dedykowana przede wszystkim rodzinie, przyjaciołom i znajomym Zmarłego, którzy nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w jego ostatnim pożegnaniu.

Usługa ta realizowana jest w technologii transmisji internetowej, bezpośrednio na stronę Zakładu Pogrzebowego Credo – a więc z pominięciem zewnętrznych serwisów. Relacja z pogrzebu najczęściej odbywa się na podstronie konkretnego nekrologu udostępnionego na naszej stronie. Transmisje z pogrzebów często są chronione hasłem, a dostęp do nich mają jedynie te osoby, które otrzymają dane dostępowe. Jest to zatem połączenie najwyższej jakości przekazu odbywającego się w realnym czasie z poszanowaniem godności zmarłego i prywatności rodziny oraz uczestników pogrzebu.

Usługę transmisji z pogrzebu realizujemy na terenie Gdańska, Trójmiasta i okolic. Więcej informacji związanych z możliwością zamówienia transmisji online można uzyskać telefonicznie pod numerem 606 201 260 lub w naszym biurze.

Transmisje online