Search

Koszt wieńców

Kwiaty są nieodłącznym elementem większości pogrzebów. Przyjęło się – nie tylko w tradycji polskiej – właśnie w ten sposób, za pomocą różnorodnych kompozycji florystycznych, wyrażać uczucia względem innych osób. W czasie pogrzebu kwiaty wyrażają zazwyczaj wdzięczność za życie danej osoby. Kwiaty w czasie uroczystości żałobnych mają także funkcję typowo dekoracyjną – są elementem scenografii funeralnej.

Najchętniej zamawiane formy kwiatowe na pogrzebie to wieńce oraz wiązanki. Wieńce to duże kompozycje, oparte najczęściej na formie koła lub też – coraz częściej spotykane – w formie serca. Wykonane z jedliny oraz żywych kwiatów wyglądają bardzo elegancko i na długo zachowują swoją świeżość.

 

koszt wieńców pogrzebowych

 

Ile kosztują kwiaty na pogrzeb?

Koszt wieńców, które proponuje Zakład Pogrzebowy Credo w Gdańsku, obejmuje przedział cenowy od 150 zł wzwyż. Oferujemy – dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi kwiaciarniami w Trójmieście – nieograniczony wybór kwiatów, z których doświadczeni floryści mogą ułożyć takie wieńce, wiązanki, bukiety czy inne formy, jakie tylko sobie życzą nasi Klienci.