Search

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 14
Patryk J. napisał/a 7 października 2021:
Dziękuję pracownikom zakładu CREDO za tak ładną, godną i sprawną organizację pogrzebu mojej żony, która odbyła się dwa tygodnie temu. Uważam, że wybór waszego zakładu był bardzo dobrą decyzją. Nigdzie indziej nie uzyskałbym takiej pomocy. Jeszcze raz dziękuję.
Katarzyna P. napisał/a 2 września 2021:
Credo to firma, która umie stanąć na wysokości zadania. Bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie i godną oprawę pogrzebu mojego męża.
Bronisława Augustynowicz napisał/a 18 sierpnia 2021:
Credo to bardzo solidna firma pogrzebowa, która oferuje usługi pogrzebowe w rozsądnej cenie. Bardzo polecam, bo zaangażowanie i wsparcie pracowników tej firmy jest wzorowe.
Małgorzata i Marek Szylko napisał/a 29 lipca 2021:
20 lipca 2021 roku odbył się pogrzeb naszego Ojca. Wcześniej pan Rafał z firmy Credo sprawnie i profesjonalnie uzgodnił z nami charakter i sposób organizacji uroczystości, wspierając nas przy tym swoim doświadczeniem, przygotował wycenę i zajął się realizacją. Wszystko odbyło się punktualnie i godnie, nie wymagało od nas żadnego zaangażowania. Mogliśmy się skupić na pożegnaniu Ojca, ani przez chwilę nie martwiąc się niczym innym.
Waldemar napisał/a 25 czerwca 2021:
Pracownicy tego zakładu to prawdziwi profesjonaliści. Dzięki nim pogrzeb mojej matki został zorganizowany z ogromną klasą. Dokładni tak jak chciałem. Bardzo dziękuję za wszystko.
Barbara Maksimowicz napisał/a 12 maja 2021:
Credo to bardzo dobry zakład pogrzebowy. Mam ogromne zaufanie do pracowników. Organizowałam tam dwa pogrzeby i wszystko odbyło się tak, jak tego oczekiwałam. Pracownicy są bardzo zaangażowani i pomocni, a ceremonie wyglądały przepięknie.
Krzysztof K napisał/a 7 kwietnia 2021:
Szybko , sprawnie i bez zbędnych pytań w cenie i punktualnie tak jak uzgodniliśmy zorganizowali wszystko związanego z pogrzebem . Wyręczyli co najważniejsze kontakt z urzędnikami i wszystko bez zbędnej gotówki z naszej strony .
Kazimiera napisał/a 5 kwietnia 2021:
Bardzo opiekuńczy personel, który przygotował podniosłą i godną ceremonię pożegnania. Dziękuję.
Janka z rodzeństwem napisał/a 29 marca 2021:
W ciągu kilku lat straciliśmy naszych rodziców. To bardzo smutny czas i okres dla mnie i mojego rodzeństwa. Każdy z pogrzebów był zorganizowany z pomocą zakładu pogrzebowego Credo. Chcieliśmy podziękować za pomoc i troskę, jaką nas otoczyliście w tym tym trudnym czasie.
M. Jaśniewska napisał/a 24 marca 2021:
Dziękuję za kompleksową organizację pogrzebu. Sama nie byłabym w stanie podołać tym wszystkim formalnościom. Dzięki pracownikom z zakładu Credo, wszystko odbyło się bardzo sprawnie.
Ania S. napisał/a 21 lutego 2021:
Credo to według mnie bardzo dobra firma pogrzebowa, trochę się bałam rozmowy ale po 3 minutach, spokojny Pan w biurze wszystko mi wyjaśnił i doradził. Ceremonia była taka jak oczekiwaliśmy -polecam
Katarzyna N. napisał/a 10 grudnia 2020:
To nie był pierwszy w życiu pogrzeb, jaki musiałam zorganizować. Przez wiele lat decydowałam się na pogrzeby w innych zakładach, ale skuszona dobrymi opiniami postanowiłam wypróbować dom pogrzebowy Credo. Nie zawiodłam się. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, pracownicy widać, że mają chęć słuchania ludzi i doświadczenie w swoim zawodzie. Zdecydowanie polecam ten zakład pogrzebowy.
Janina z Rodziną napisał/a 12 listopada 2020:
Bardzo bym chciała podziękować całemu personelowi domu pogrzebowego Credo za tak piękne zorganizowanie ostatniego pożegnania mojego męża. To był i w sumie nadal jest dla nas bardzo ciężki czas, ale jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i ogromne serce wszystkich pracowników.
Weronika i Leokadia napisał/a 22 września 2020:
Pogrzeb naszej babci był pierwszym pogrzebem, który musiałyśmy same zorganizować. Wybrałyśmy CREDO na podstawie opinii. Od samego początku do końca pracownicy domu pogrzebowego pomagali nam przejść przez to wszystko. Przejęli na siebie większość formalności, ustalili na pierwszym spotkaniu ostateczny koszt oraz odpowiadali od razu na pytania. Wszystko było bardzo przejrzyście wytłumaczone i jasne. Bardzo dziękujemy i polecamy.