Search

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
27 wpisów.
Grażyna.K napisał/a 16 stycznia 2023
Serdecznie dziekujemy wraz z rodziną za godne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego męża. Piękna oprawa muzyczna i florystyczna.
Barbara z rodziną napisał/a 18 grudnia 2022
Serdecznie dziękujemy Mistrzowi ceremonii Panu Piotrowi Kowalikowowi za wsparcie podczas przygotowań do ceremonii i piękne pożegnanie naszej Małgo, a także firmie CREDO za sprawne zorganizowanie uroczystości. Barbara z rodziną
Lucyna Glanc napisał/a 12 października 2022
Mieszkam na Przymorzu i byłam miło zaskoczona, że niedaleko mnie znajdowała się tak dobra firma pogrzebowa. Przemiły Pan z biura doradził we wszystkich kwestiach i pomógł dodatkowo pozałatwiać sprawy z kancelarią cmentarną. Bardzo wam dziękuję
Dariusz napisał/a 1 września 2022
Dobra firma , nie wiem jak ceny pogrzebu gdzie indziej ale w Credo było ok.
P. Derebecka z rodziną napisał/a 31 sierpnia 2022
Polecamy zakład pogrzebowy Credo, w biurze otrzymaliśmy dużo wsparcia i możliwość zorganizowania za symboliczne pieniądze transmisji z ceremonii dla brata przebywającego zagranicą.
Jacek G napisał/a 19 lipca 2022
Dziękuję firmie CREDO za przygotowanie godnego pogrzebu, firma godna polecenia
Paulina Szmigielski napisał/a 14 czerwca 2022
Dziękuję za zorganizowanie,pięknego pożegnania mojego Taty.
Maria z teściową napisał/a 17 maja 2022
Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Credo z Wrzeszcza, który pomógł nam zorganizować transport po śmierci mojego męża, który zmarł nagle na zawał serca w pracy za granicą. Firma zajęła się wszystkimi formalnościami, nie mieliśmy najmniejszych problemów z komunikacją, uroczystość była przygotowana z dbałością o najmniejszy szczegół, schludnie, jak nam zależało, kwiatki były świeże, pracownicy dobrze ubrani. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Polecamy z teściową ten zakład pogrzebowy.
Patryk A. napisał/a 1 kwietnia 2022
Dziękuję firmie Credo, która w dniu 11.03 zorganizowała uroczystość pogrzebową mojego taty. Wraz z żoną i naszymi córkami pragniemy wyrazić słowa wdzięczności dla waszego zaangażowania i szacunku, jaki okazaliście mojemu ojcu, jaki i całej mojej rodzinie. Będę polecać wasz zakład.
Sebastian J. napisał/a 7 lutego 2022
I to jest firma, nie jak u konkurencji która bez choćby najmniejszej próby stwierdziła - że się nie da. Pan w biurze poprosił o chwile do namysłu, wykonał 2 telefony i wszystko załatwił, wielki pozytyw - polecam zakład Credo
Jarek napisał/a 14 stycznia 2022
Polecam firmę Credo, sprawna organizacja i wzorowa obsługa pogrzebu. Jestem zadowolony z usług tego zakładu pogrzebowego w Gdańsku.
Dorota napisał/a 29 grudnia 2021
Organizacja pogrzebu z firmą Credo okazała się bardzo kompleksowa. Doświadczenie personelu i ich zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam.
Dominik Jakubski napisał/a 5 listopada 2021
Credo to firma z dużym doświadczeniem, co widać po tym, jak sprawnie załatwili wszystkie formalności. Bardzo dziękuję za to, że przejęliście na siebie wszystkie formalności i zorganizowaliście dokładnie taki pogrzeb, jakiego oczekiwaliśmy z moją żoną. Dla nas to wiele znaczyło. Dziękujemy.
Patryk J. napisał/a 7 października 2021
Dziękuję pracownikom zakładu CREDO za tak ładną, godną i sprawną organizację pogrzebu mojej żony, która odbyła się dwa tygodnie temu. Uważam, że wybór waszego zakładu był bardzo dobrą decyzją. Nigdzie indziej nie uzyskałbym takiej pomocy. Jeszcze raz dziękuję.
Katarzyna P. napisał/a 2 września 2021
Credo to firma, która umie stanąć na wysokości zadania. Bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie i godną oprawę pogrzebu mojego męża.
Bronisława Augustynowicz napisał/a 18 sierpnia 2021
Credo to bardzo solidna firma pogrzebowa, która oferuje usługi pogrzebowe w rozsądnej cenie. Bardzo polecam, bo zaangażowanie i wsparcie pracowników tej firmy jest wzorowe.
Małgorzata i Marek Szylko napisał/a 29 lipca 2021
20 lipca 2021 roku odbył się pogrzeb naszego Ojca. Wcześniej pan Rafał z firmy Credo sprawnie i profesjonalnie uzgodnił z nami charakter i sposób organizacji uroczystości, wspierając nas przy tym swoim doświadczeniem, przygotował wycenę i zajął się realizacją. Wszystko odbyło się punktualnie i godnie, nie wymagało od nas żadnego zaangażowania. Mogliśmy się skupić na pożegnaniu Ojca, ani przez chwilę nie martwiąc się niczym innym.
Waldemar napisał/a 25 czerwca 2021
Pracownicy tego zakładu to prawdziwi profesjonaliści. Dzięki nim pogrzeb mojej matki został zorganizowany z ogromną klasą. Dokładni tak jak chciałem. Bardzo dziękuję za wszystko.
Barbara Maksimowicz napisał/a 12 maja 2021
Credo to bardzo dobry zakład pogrzebowy. Mam ogromne zaufanie do pracowników. Organizowałam tam dwa pogrzeby i wszystko odbyło się tak, jak tego oczekiwałam. Pracownicy są bardzo zaangażowani i pomocni, a ceremonie wyglądały przepięknie.
Krzysztof K napisał/a 7 kwietnia 2021
Szybko , sprawnie i bez zbędnych pytań w cenie i punktualnie tak jak uzgodniliśmy zorganizowali wszystko związanego z pogrzebem . Wyręczyli co najważniejsze kontakt z urzędnikami i wszystko bez zbędnej gotówki z naszej strony .