Search

Pogrzeby z trumną

Podejmując się ważnego i odpowiedzialnego zadania organizacji uroczystości pogrzebowych należy dokonać wyboru formy pochówku. Wybór ten zawsze pozostawiamy Rodzinie Zmarłego, która zazwyczaj kieruje się jego wolą lub też podejmuje decyzje zgodnie ze swoim rozeznaniem i aktualnymi możliwościami.

Pogrzeb tradycyjny z trumną i konduktem przez wiele lat był – i pozostaje nadal – często wybieranym rodzajem ceremonii żałobnej. W jej trakcie ciało Zmarłego złożone w trumnie zostaje pochowane w grobie ziemnym lub murowanym.

 

pogrzeb z trumną

 

Pogrzeby tradycyjne w Gdańsku

Zakład Pogrzebowy Credo w ciągu wielu lat swojego istnienia przeprowadził liczne uroczystości pogrzebowe w formie tradycyjnej na wszystkich cmentarzach Gdańska i Trójmiasta. Dzięki temu swojemu doświadczeniu oraz bogatej wiedzy jest w stanie udzielić tym, którzy zwracają się do jego personelu, nie tylko pomocy logistycznej, ale także bardzo praktycznego oraz ludzkiego wsparcia, tak potrzebnego w tych trudnych momentach. Pracownicy firmy Credo służą pomocą rodzinom osób zmarłych w radzeniu sobie w tych pierwszych dniach żałoby, biorąc na siebie odpowiedzialność za organizację uroczystości oraz za niezbędne formalności i inne kwestie, związane z ostatnim ziemskim pożegnaniem.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wszystko, co niezbędne do przygotowania uroczystego pogrzebu tradycyjnego z trumną. Mamy bogaty asortyment trumien, odzieży żałobnej, różańców, książeczek do nabożeństwa oraz innych akcesoriów pogrzebowych. Jesteśmy otwarci na każde – nawet najbardziej nieszablonowe – życzenie rodziny Zmarłego.

Działamy przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok, zawsze gotowi do pomocy w sposób empatyczny i dyskretny.