Search

Mobilne biuro

Tak, jak każda osoba jest niepowtarzalna – taki też powinien być jej pogrzeb: podkreślający indywidualność. Różnorodne uwarunkowania, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania uroczystości żałobnych sprawiają, że jedynie wykwalifikowany personel zakładu pogrzebowego jest w stanie tak dobrać odpowiednie usługi, aby całość ceremonii pogrzebowej faktycznie okazała się być piękna – na miarę oczekiwań Bliskich i Przyjaciół Zmarłego.

 

biuro mobilne

 

Dojazd do Klienta

Dobór odpowiednich usług pogrzebowych jest możliwy jedynie po konsultacji z rodziną zmarłego. Zazwyczaj dokonuje się to podczas rozmowy w siedzibie zakładu pogrzebowego, ale zdarza się także, że dla niektórych osób dotarcie do biura może być bardzo trudne czy wręcz niemożliwe.

Zakład Pogrzebowy Credo w Gdańsku oferuje dla osób w takiej właśnie sytuacji – oraz dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać we własnym domu niezbędnych ustaleń związanych z pogrzebem – możliwość skorzystania z tzw. usługi mobilnego biura. W ramach tej właśnie usługi pracownik firmy Credo pojawi się w zasugerowanym przez Państwa miejscu o umówionej wcześniej porze, aby omówić wszystkie kwestie związane z organizacją uroczystości żałobnej.

Więcej informacji na temat usługi mobilnego biura oraz samo jej zlecenie możliwe jest pod numerem telefonu 606 201 260