Search

Koszty pogrzebu

Organizacja pogrzebu przez Zakład Pogrzebowy CREDO to złożony proces, który obejmuje rozmaite usługi pogrzebowe – od momentu eksportacji ciała Zmarłego aż po zakończenie uroczystości pogrzebowych. Działania firmy mogą też obejmować prace cmentarne takie, jak przygotowanie i montaż pomnika nagrobnego.

Rola pracowników naszego zakładu pogrzebowego w Gdańsku jest oparta o życzliwe doradztwo. Nigdy nie staramy się wpłynąć na Państwa decyzje – bo dzięki temu mają Państwo pewność, że ceremonia żałobna na każdym etapie jest zorganizowana dokładnie tak, jak oczekuje tego Rodzina. Jesteśmy w stanie, wsłuchując się w oczekiwania rodzin, zasugerować najlepsze rozwiązanie pod względem jakości czy ceny.

 

koszty pogrzebu

 

Transparentny koszt pogrzebu

W biurze zakładu w Gdańsku kierujemy się zasadą pełnej transparentności względem kosztów pogrzebu. To Państwo decydują o wyborze danej usługi – my natomiast informujemy o finansach, które z daną usługą się wiążą. Szczegółowy cennik ustalany jest zatem z rodziną osoby zmarłej zawsze w sposób indywidualny. Zdajemy sobie sprawę, że każda rodzina ma inne oczekiwania i gusta. W ten sposób mają Państwo kontrolę nad całkowitym kosztem uroczystości żałobnej.

Dzięki profesjonalnej jakości usług, przy najwyższej kulturze obsługi, możemy Państwu zaoferować atrakcyjne ceny spośród innych ofert cenowych, które można otrzymać na terenie Trójmiasta. W zdecydowanej większości przypadków całkowity koszt pogrzebu finansowany jest z zasiłku pogrzebowego ZUS czy KRUS.

Zakład Pogrzebowy Credo oferuje każdej rodzinie, która obdarzyła nas zaufaniem, bezpłatnie wybrane usługi. Są to przewóz rodziny na miejsca celebry, obrazki pamiątkowe, dekoracja grobu, użycie nagłośnienia bezprzewodowego czy przemowa końcowa.