Search

Nekrologi online

Zakład Pogrzebowy Credo w swojej ofercie daje każdej rodzinie osoby zmarłej możliwość skorzystania z jedynej w swoim rodzaju – całkowicie darmowej – usługi, która nosi nazwę e-Nekrolog. Jest to multimedialne powiadomienie o pogrzebie, które mogą Państwo przesłać prosto, szybko i dyskretnie przyjaciołom i znajomym. Powiadomienie to odbywa się za pomocą SMS-a lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

E-nekrologi są integralną częścią strony Zakładu Pogrzebowego Credo w Gdańsku. Zgodnie z życzeniem Rodziny Zmarłego wirtualny nekrolog może być opatrzony zdjęciem. Za pomocą kilku kliknięć można przekazać informację o śmierci i pogrzebie do wybranych osób – co stanowi ogromną pomoc w komunikacji i pozwala zaoszczędzić czas oraz środki.

Nasze multimedialne e-Nekrologi są jedynym w swoim rodzaju wyrazem szacunku dla rodzin, które nam zaufały oraz potwierdzeniem, że każda Osoba Zmarła jest dla nas tak samo ważna, godna nie tylko szacunku, ale i jak najpiękniejszego pożegnania i upamiętnienia.

nekrologi online