Search

Transport

Zakład pogrzebowy Credo w swojej szerokiej ofercie usług pogrzebowych w Gdańsku, posiada również usługę transportu Zmarłych, która wykonywana jest eleganckimi karawanami. Wszystkie one spełniają wszelkie przepisy prawa dotyczące przewozu zwłok.

Ponadto w ramach świadczonych usług pogrzebowych, pracownicy naszego zakładu przez całą dobę odbierają i przewożą zmarłych z domów lub szpitali do chłodni. Personel Zakładu Pogrzebowego Credo to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Zadbają oni o to, aby każdy przewóz ciała z miejsca śmierci do pomieszczenia chłodniczego, odbył się w sposób godny, pełen najwyższego szacunku względem Zmarłego, z zachowaniem norm sanitarnych, a jednocześnie aby był sprawny.

 

transport zmarłych

 

Międzynarodowy transport Zmarłych

Jako pracownicy zakładu pogrzebowego wiemy z doświadczenia, że śmierć zdarza się nie tylko blisko miejsca zamieszkania. Niejednokrotnie zdarza się w innym mieście, innym regionie kraju, a także za granicą Polski. Dlatego z myślą o rodzinach, które pragną pochować swoich bliskich w rodzinnym mieście, świadczymy międzynarodowy transport zwłok. Usługa obejmuje kompleksowe działania zmierzające do sprowadzenia zmarłego z zagranicy do Gdańska lub innej miejscowości i przygotowania ceremonii pogrzebowej.

W ramach usługi przewóz zmarłych z zagranicy oferujemy:

  • organizację dokumentów zagranicznych,
  • organizację dokumentów w Polsce,
  • tłumaczenie i legalizację dokumentów,
  • odprawy sanitarne,
  • odprawy graniczne,
  • odprawy konsularne,
  • transport lądowy, morski bądź samolotowy.

Współpraca Zakładu Pogrzebowego Credo w Gdańsku z najlepszymi międzynarodowymi firmami specjalizującymi się w usługach transportu Zmarłych, sprawia, że każda usługa przewozu zwłok jest przeprowadzona sprawnie, przy minimum formalności oraz w przystępnej i transparentnej cenie.