Search

Koszty trumny

Trumna to jeden z najważniejszych artykułów funeralnych. Jest ona bowiem rodzajem ostatniego domu dla Bliskiej Zmarłej Osoby. Dlatego powinna być jak najpiękniejsza.

Nasz Zakład Pogrzebowy oferuje klientom szeroki wybór trumien. Współpracujemy od lat ze znanymi krajowymi producentami. Proponujemy trumny charakteryzujące się niepowtarzalną elegancją i kunsztownymi wykończeniami.

 

koszt trumny

 

Rodzaje trumien

Najczęściej materiałem, z którego wykonuje się trumny, jest drewno dębowe lub sosnowe. Wybór rodzaju drewna ma decydujący wpływ na ceny trumien pogrzebowych. Użycie danego rodzaju drewna ma wpływ na koszt materiału, czas obróbki trumny, kolor oraz jej wytrzymałości. Zastosowanie drewna z takich drzew, jak jodła, buk, sosna czy modrzew decydują o jaśniejszym odcieniu, niż np. w przypadku trumny dębowej czy orzechowej.

Istnieje możliwość wzbogacenia trumien określonymi zdobieniami, czy też stroikami z kwiatów.

Koszt trumny w Zakładzie Pogrzebowym Credo w Gdańsku rozpoczyna się od 850 zł – i uzależniony jest od rodzaju trumny. Zawsze uczciwie doradzimy tak, aby jakość i koszt trumny odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.