Search

Kremacja Gdańsk cena

Cena kremacji – a dokładniej pochówku urnowego, który obejmuje kremację zwłok – to nie tylko koszt samej procedury spopielenia, który uzależniony jest od aktualnej ceny za tę usługę w krematorium, które ją wykonuje. Nie można więc powiedzieć, że istnieje jeden cennik kremacji zwłok w Gdańsku. Musi bowiem on też obejmować inne usługi oraz artykuły, jak trumny kremacyjne, urny, ubranie dla Zmarłego lub całun. Te wspomniane kwestie należy uwzględniać, aby oszacować – przynajmniej w przybliżeniu – jaka jest cena kremacji w Gdańsku.

 

kremacja zwłok - cennik

 

Kremacja zwłok Gdańsk – cennik

Choć średni koszt kremacji, obowiązujący przez wiele lat na terenie całego Trójmiasta, szacowany był na ok. 700 zł – należy do tego doliczyć zróżnicowane ceny trumien kremacyjnych, urn (w zależności od rodzaju, materiału użytego do ich produkcji, pojemności oraz zdobień), jak również – niekiedy – koszt związany z terminem wykonania usługi.

W Zakładzie Pogrzebowym Credo w Gdańsku wyjaśnimy Państwu wszelkie wątpliwości odnośnie samej kremacji, jak i szczegółowo odpowiemy na pytanie dotyczące każdej kwestii związanej z kosztami kremacji.