Search

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
24 wpisy.
Ania S. napisał/a 21 lutego 2021
Credo to według mnie bardzo dobra firma pogrzebowa, trochę się bałam rozmowy ale po 3 minutach, spokojny Pan w biurze wszystko mi wyjaśnił i doradził. Ceremonia była taka jak oczekiwaliśmy -polecam
Katarzyna N. napisał/a 10 grudnia 2020
To nie był pierwszy w życiu pogrzeb, jaki musiałam zorganizować. Przez wiele lat decydowałam się na pogrzeby w innych zakładach, ale skuszona dobrymi opiniami postanowiłam wypróbować dom pogrzebowy Credo. Nie zawiodłam się. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, pracownicy widać, że mają chęć słuchania ludzi i doświadczenie w swoim zawodzie. Zdecydowanie polecam ten zakład pogrzebowy.
Janina z Rodziną napisał/a 12 listopada 2020
Bardzo bym chciała podziękować całemu personelowi domu pogrzebowego Credo za tak piękne zorganizowanie ostatniego pożegnania mojego męża. To był i w sumie nadal jest dla nas bardzo ciężki czas, ale jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i ogromne serce wszystkich pracowników.
Weronika i Leokadia napisał/a 22 września 2020
Pogrzeb naszej babci był pierwszym pogrzebem, który musiałyśmy same zorganizować. Wybrałyśmy CREDO na podstawie opinii. Od samego początku do końca pracownicy domu pogrzebowego pomagali nam przejść przez to wszystko. Przejęli na siebie większość formalności, ustalili na pierwszym spotkaniu ostateczny koszt oraz odpowiadali od razu na pytania. Wszystko było bardzo przejrzyście wytłumaczone i jasne. Bardzo dziękujemy i polecamy.