Informacje

Kontakt

Nasze biuro mieści się w Gdańsku-Wrzeszczu na ul. Mickiewicza 20A (naprzeciw koscioła św.Krzyża)

tel/fax. 583410836

tel. kom. 606201260
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Czynności w przypadku śmierci

W przypadku śmierci należy:
- wezwać lekarza, który stwierdzi zgon oraz wystawi kartę zgonu niezbędną do dalszych formalności. W ciągu dnia należy zwykle korzystać z pomocy lekarza z przychodni do której należała osoba zmarła. W godzinach nocnych proszę dzwonić na pogotowie, 
- wezwać zakład pogrzebowy. Nasi pracownicy dokonają niezbędnych czynności w zakresie przewozu zmarłych,
- zgłosić się do biura w celu ustalenia daty, godziny oraz przebiegu ceremonii pogrzebowej. Przy sobie należy mieć: kartę zgonu wystawioną przez lekarza, dowód osobisty osoby zmarłej oraz legitymację emeryta/rencisty lub odcinek świadczenia (jeżeli dotyczy), dowód osobisty wnioskodawcy.

Zakład Pogrzebowy CREDO

CREDO - Zakład Pogrzebowy Gdańsk

Jak trudno wyobrazić sobie ból, rozpacz i pustkę, gdy obok  nie ma już tej kochanej, najważniejszej osoby?

Bezradność, niemoc i morze łez wylewające się z każdego skrawka otaczającej  rzeczywistości. Dom już nie jest tym samym domem, a niebo na zawsze straciło swój naturalny błękit. Wyrywające się z piersi serce gna w rozedrganą pustkę i wyrzuca z siebie pytanie: dlaczego?

Nie będziemy próbowali znaleźć odpowiedzi, ale możemy Ci pomóc przejść przez ten niezwykły dla Ciebie czas. Z szacunkiem i godnością zajmiemy się Twoim bliskim i zrobimy wszystko, aby moment rozstania był wyrazem Twojej miłości i prawdziwie godnym pożegnaniem.

 

 Świadczymy usługi w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych.
Naszym motto jest świadczenie najwyższej jakości usług
poczynając od faktu zgłoszenia zgonu,
następnie pośrednictwo w czynnościach formalnych,
organizację ceremonii pogrzebowej aż do postawienia pomnika nagrobnego.

 

Dysponujemy doświadczonymi pracownikami, parkiem maszynowym, windą, namiotem, nagłośnieniem, co pozwala nadać właściwą formę realizowanym przez nas pogrzebom.

 

Trumny w zakładzie pogrzebowym CREDO

 

Pracujemy dla Państwa całodobowo w zakresie przewozu zmarłych oraz informacji pogrzebowej. Dzwoniąc pod numer (058) 341-08-36 uzyskacie Państwo wszelką pomoc w tych trudnych chwilach. Finansujemy pogrzeby z ZUS, KRUS, MSWiA. Przed biurem posiadamy parking, dowozimy bezpłatnie klientów do biura. Mając na względzie osoby niepełnosprawne dokonujemy również formalności w domu klienta.

Powierz nam swoje troski