Informacje

Czynności w przypadku śmierci

W przypadku śmierci należy:
- wezwać lekarza, który stwierdzi zgon oraz wystawi kartę zgonu niezbędną do dalszych formalności. W ciągu dnia należy zwykle korzystać z pomocy lekarza z przychodni do której należała osoba zmarła. W godzinach nocnych proszę dzwonić na pogotowie, 
- wezwać zakład pogrzebowy. Nasi pracownicy dokonają niezbędnych czynności w zakresie przewozu zmarłych,
- zgłosić się do biura w celu ustalenia daty, godziny oraz przebiegu ceremonii pogrzebowej. Przy sobie należy mieć: kartę zgonu wystawioną przez lekarza, dowód osobisty osoby zmarłej oraz legitymację emeryta/rencisty lub odcinek świadczenia (jeżeli dotyczy), dowód osobisty wnioskodawcy.

Zakład Pogrzebowy CREDO

CREDO - Zakład Pogrzebowy Gdańsk

Jak trudno wyobrazić sobie ból, rozpacz i pustkę, gdy obok  nie ma już tej kochanej, najważniejszej osoby?

Bezradność, niemoc i morze łez wylewające się z każdego skrawka otaczającej  rzeczywistości. Dom już nie jest tym samym domem, a niebo na zawsze straciło swój naturalny błękit. Wyrywające się z piersi serce gna w rozedrganą pustkę i wyrzuca z siebie pytanie: dlaczego?

Nie będziemy próbowali znaleźć odpowiedzi, ale możemy Ci pomóc przejść przez ten niezwykły dla Ciebie czas. Z szacunkiem i godnością zajmiemy się Twoim bliskim i zrobimy wszystko, aby moment rozstania był wyrazem Twojej miłości i prawdziwie godnym pożegnaniem.

 

 Świadczymy usługi w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych.
Naszym motto jest świadczenie najwyższej jakości usług
poczynając od faktu zgłoszenia zgonu,
następnie pośrednictwo w czynnościach formalnych,
organizację ceremonii pogrzebowej aż do postawienia pomnika nagrobnego.

 

Dysponujemy doświadczonymi pracownikami, parkiem maszynowym, windą, namiotem, nagłośnieniem, co pozwala nadać właściwą formę realizowanym przez nas pogrzebom.

 

Trumny w zakładzie pogrzebowym CREDO

 

Pracujemy dla Państwa całodobowo w zakresie przewozu zmarłych oraz informacji pogrzebowej. Dzwoniąc pod numer (058) 341-08-36 uzyskacie Państwo wszelką pomoc w tych trudnych chwilach. Finansujemy pogrzeby z ZUS, KRUS, MSWiA. Przed biurem posiadamy parking, dowozimy bezpłatnie klientów do biura. Mając na względzie osoby niepełnosprawne dokonujemy również formalności w domu klienta.

Powierz nam swoje troski